Kontakt2022-03-25T12:41:54+01:00

Notariusz w Łodzi

Zdajemy sobie sprawę z tego, w jak wielu kwestiach prawnych może pomóc Państwu wykwalifikowany notariusz. Łódź jest miastem, w którym prowadzonych jest wiele inwestycji, dlatego coraz więcej osób pragnie zakupić swoje własne „M”. W związku z tym proponujemy szeroko zakrojone wsparcie zarówno dla nabywców, jak i osób sprzedających nieruchomości, ponieważ to właśnie w tym obszarze się specjalizujemy. Dodatkowo oferujemy również pomoc przy prowadzeniu postępowania spadkowego, notarialnego poświadczania podpisów i w zakresie wszystkich umów, dla których sporządzenia konieczny jest udział notariusza. Łódź, ul. Dowborczyków 30/34 – oto adres naszej kancelarii. Zapraszamy!

Szukasz notariusza w Łodzi?
Napisz do nas!

Jeśli szukasz notariusza w Łodzi i potrzebujesz porady w swojej sprawie, zapraszamy do wstępnego kontaktu poprzez podany poniżej formularz:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Kancelarię Aleksandra Baudysz, Michał Kryszkiewicz s.c.

  SPRAWDŹ DOJAZD TRANSPORTEM PUBLICZNYM

  Kancelaria Notarialna

  ALEKSANDRA BAUDYSZ, MICHAŁ KRYSZKIEWICZ SPÓŁKA CYWILNA

  ul. Dowborczyków 30/34 (I piętro), 90-019 Łódź

  Tel. (42) 207 63 38
  Mob. 881 790 390

  Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Oczywiście w każdej chwili możesz zablokować pliki cookies w swojej przeglądarce. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. ROZUMIEM!