Kontakt2019-05-31T12:40:54+00:00

Notariusz w Łodzi

Zdajemy sobie sprawę z tego, w jak wielu kwestiach prawnych może pomóc Państwu wykwalifikowany notariusz. Łódź jest miastem, w którym prowadzonych jest wiele inwestycji, w związku z czym coraz więcej osób pragnie zakupić swoje własne „M”. W związku z tym proponujemy szeroko zakrojone wsparcie zarówno dla nabywców, jak i osób sprzedających nieruchomości, ponieważ to właśnie w tym obszarze się specjalizujemy. Dodatkowo oferujemy również pomoc przy prowadzeniu postępowania spadkowego, notarialnego poświadczania podpisów i w zakresie wszystkich umów, których ważność musi stwierdzić notariusz. Łódź, plac Dabrowskiego 2 lok. 3 – oto adres naszego biura. Zapraszamy!

Szukasz notariusza w Łodzi?
Napisz do nas!

Jeśli szukasz notariusza w Łodzi i potrzebujesz porady w swojej sprawie, zapraszamy do wstępnego kontaktu poprzez podany poniżej formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Kancelarię Aleksandra Baudysz, Michał Kryszkiewicz s.c.

SPRAWDŹ DOJAZD TRANSPORTEM PUBLICZNYM

Kancelaria Notarialna

ALEKSANDRA BAUDYSZ, MICHAŁ KRYSZKIEWICZ SPÓŁKA CYWILNA

plac Dąbrowskiego 2 lok. 3, 90-249 Łódź

Tel. (42) 207 63 38
Mob. 881 790 390

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Oczywiście w każdej chwili możesz zablokować pliki cookies w swojej przeglądarce. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. ROZUMIEM!